Bardzo czysty, ładnie odnowiony, nowy i wszystko działa. Wyposażenie kuchni jest doskonałe. Bardzo blisko supermarketów i centrum miasta! Krótki 15 minut spacerem do gondoli lub 5 minut jazdy autobusem linią A, która jest bardzo blisko miejsca zakwaterowania.
1. Wymeldowanie odbyło się o godzinie 9:00. Po kasie nie mieliśmy gdzie zostawić naszych rzeczy, kiedy zapytaliśmy, nie podano żadnych opcji.
2. Ogrzewanie jest bardzo słabe. W pokoju było przez większość czasu zimno, a grzejnik w łazience jest bardzo słaby. Ledwo ciepło. Nie ma gdzie suszyć sprzętu narciarskiego/snowboardowego.